Állás!

2018. december 17 - Kategória: Hírek

gyermekorvos.jpg

Gyermekorvosunk asszisztensi munkakörbe keres megbízható munkatársat

Alábbiakban tesszük közzé Dr. Havasi Tünde csecsemő- és gyermekgyógyász álláshirdetését:

Gyermekorvosunk asszisztensi munkakörbe keres munkájára igényes, megbízható munkatársat határozatlan idejű, teljes munkaidős állásra.

Ellátandó feladatok:

  • érkező páciensek fogadása,
  • telefonos időpont egyeztetés,
  • rendelő karbantartása, működés biztosítása,
  • páciensek dokumentációjának kezelése,
  • leltár kezelése, felszereltség biztosítása,
  • orvosi vények, beutalók előkészítése.

Munkavégzés helye: Gyermekorvosi Rendelő, 2023 Dunabogdány, Kossuth L. u. 94.

Munkabér és egyéb juttatások: megegyezés szerint.

A munkaviszonyra a munka törvénykönyvéről szóló 2012. évi I. törvény rendelkezéseit kell alkalmazni.

Általános feltételek:

  • érettségi,
  • egészségügyi asszisztens végzettség,
  • büntetlen előélet,
  • egészségügyi alkalmasság.

Előny: a 4/2000. (II.25.) EüM rendelet 12. §. előírásai szerinti, ápolói vagy szakápolói végzettség.

Elvárások

  • számítógép felhasználói jártasság (MS Office),
  • empatikus, diszkrét, betegközpontú szemlélet,
  • önálló, precíz munkavégzés,
  • rugalmasság.

A jelentkezés részeként benyújtandó iratok:

  • önéletrajz,
  • iskolai végzettséget igazoló okmányok másolata,
  • nyilatkozat büntetlenségről (felvétel esetén erkölcsi bizonyítvány).

A jelentkezés határideje: 2019. január 18.

A jelentkezés benyújtásának módja: személyesen, vagy postai úton borítékban a Gyermekorvosi Rendelő, 2023 Dunabogdány, Kossuth L. út 94. címre. A borítékon kérjük feltüntetni a munkakör megnevezését: „gyermekorvosi asszisztens”.

Az állás a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető.